Asset Publisher Asset Publisher

Finał akcji "Szlachetna Paczka".

Leśnicy z Konstantynowa kolejny raz wzięli udział w akcji "Szlachetna Paczka". Tym razem udało się obdarować pewną rodzinę w okolic Kościana.

W sobotę 9 grudnia miał miejsce finał akcji "Szlachetna paczka". Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale dopiero obdarowywanie, szczególnie tych potrzebujących, daje nam prawdziwą radość i sprawia, że stajemy się odrobinę lepszymi ludźmi. Pracownicy naszego nadleśnictwa wraz z Przyjaciółmi postanowili w tym roku przyłączyć się do tej wspaniałej akcji i spełnić marzenia pewnej rodziny z okolic Kościana.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdołaliśmy skompletować całą listę potrzebnych rzeczy, dzięki czemu zagościł uśmiech na twarzach obdarowywanych


SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Źródło: www.szlachetnapaczka.pl