Asset Publisher Asset Publisher

Leśna świąteczna paczka z Konstantynowa

Święty Mikołaj też może być leśnikiem

Boże Narodzenie to czas wspólnoty, jedności, to czas kiedy chcemy być z najbliższymi... Boże Narodzenie to czas kiedy wszyscy ludzie powinni być radośni, weseli, szczęśliwi i zadowoleni. Niestety los nie dla wszystkich jest łaskawy i delikatny. Zwłaszcza ten rok, tak dziwny i skomplikowany, bywa dla niektórych rodzin trudny.

Jak co  rok postanowiliśmy pomóc pewnej  rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji. Okazało się, że nasz były pracownik, który większość życia przepracował w lasach, a obecnie rencista, Pan Leszek i jego rodzina, ze względu na chorobę  ma kłopoty. Z pieniędzy spontanicznie zebranych wśród pracowników nadleśnictwa zakupiliśmy  artykuły spożywcze i przemysłowe potrzebne w każdym w gospodarstwie domowym, które choć trochę pomogą w codziennym życiu potrzebującej rodziny. Całą akcję zorganizowała i koordynowała niezawodna Kasia Skrzeczyńska.

Bardzo cieszymy się, że taki symboliczny dar leśników dla ludzi bardzo związanych z lasem dał  trochę radości w tym świątecznym, choć trudnym dla nich czasie.

Darzbór i Wesołych Świąt !!!